Szybki relaks

01/12/2017

Wiele komputerowych gier jest grami niezwykle prostymi. A i tak gra w nie wielu graczy. Rozrywka, jakiej dostarczają jest także wciągająca. Zapewniają wyśmienitą zabawę ,a do tego umożliwiają trenowanie praktycznych zdolności. Tego rodzaju gierki lubią ludzie w każdym wieku. Takie gry to gierki zręcznościowe, logiczne czy też platformówki. Tego formatu gry to nierzadko prawdziwe hity. Do nich należy gra polegająca na układaniu kulek. Dzisiaj mamy sporo rodzajów gier z kulkami. Klasyk jest bardzo skromny, układa się trzy kulki w rzędzie. Jeśli są tego samego koloru zostają usunięte z gry. 

Na planszy po każdym ruchu pojawiają się nowe, więc trzeba działać w przemyślany sposób. Do podobnych należy strzelanie do kulek. To już mocna modyfikacja, bo nie układa się ich, ale do nich strzela. Dochodzi też w tej grze aspekt zręcznościowy. Ogólna zasada jest jednak podobna. Należy połączyć kulki w takim samym kolorze, strzelając do nich, na skutek czego znikną. Musimy się spieszyć, bo co chwilę na ekranie gry powstają kolejne kulki. Gry z kulkami występują w bardzo wielu wariantach różniących się ciekawymi premiami. Gry te mogą mieć też ciekawszą grafikę niż inne. Obojętnie, czy zagramy w grę polegającą na zbijaniu kulek, czy grę w kulki i tak ciężko będzie ją wyłączyć. 

Gry z kulkami są wciągające. Jak ktoś nie wierzy, niech spróbuje w nie zagrać. Tylko, czy znajdzie się osoba która w nie jeszcze nie grała? Raczej trudno się tego spodziewać, ze względu na ich dużą popularność. W każdym serwisie z różnymi gatunkami gier online jest ich mnóstwo.